دسته‌ها
ورجه وورجه

۲-۴ به یاد ۲۴ هادی نوروزی + عکس

شباهت نتیجه بازی دربی 82 به شماره پیراهن کاپیتان هادی نوروزی

رد و بد شدن «۶» گل، تو بازی که نماد «۴» استقلال فتح و مصادره شد!

چند تا اتفاق عجیب تو بازی دربی چند روز پیش افتاد که به شماره پیراهن هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس (عدد ۲۴) ربط داره. اول که نتیجه‌ی ‌بازی شهرآورد ۸۲ پرسپولیس و استقلال، به شکل جالبی از ارقام شماره‌ی پیراهن هادی نوروزی تشکیل شد. ۴-۲ به یاد ۲۴ هادی نوروزی!

دوم اتفاقی بود که دیشب افتاد. برنده‌های نظرسنجی برنامه‌ی شب گذشته‌ی «نود» کسایی بودن که نتیجه‌ی ۴-۲ یا همون عدد ۲۴ را ارسال کرده بودن؛ به همین بهونه، ابراهیم‌پور همسر مرحوم نوروزی اومد رو خط تلفن و قرعه‌کشی مسابقه به کمک اون انجام شد.

زن هادی نوروزی عدد ۲۴ رو انتخاب کرد و اتفاق جالب این بود که یکی از برنده‌های برنامه، یعنی غلامعلی ابراهیم‌پور کلیجی از بابل (پدر خانم نوروزی) بود که عدد ۲۴ را برای برنامه ارسال کرده بود! یعنی از بین میلیون‌ها نفر شرکت‌کننده، پدرزن هادی نوروزی تو مسابقه‌ی نود برنده شد!

معصومه ابراهیم پور گفت: «اتفاقاتی در حال رخ دادنه که به زنده بودن ۲۴ ابدی ایمان پیدا کرده‌م. من و پدرم و کل خونواده عدد ۲۴ را ارسال کردیم، تو بازی رفت هم وقتی پرسپولیس عقب بود، هانی گفت بابا به من گفته گل می‌زنیم. تو این بازی هم هانی روی نیمکت بود و وقتی نتیجه‌ی بازی ۴-۲ شد، اولین نفری بود که رضا نورمحمدی رو صدا کرد و گفت عمو نگاه کن، شماره پیرهن بابا روی اسکوربُرد افتاده!»

عادل فردوسی‌پور هم دیشب اشاره کرد که شاید اتفاقات ماورائی داره می‌افته و ما نمی‌دونیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =