دسته‌ها
آنتی شایعه مذهبی

استفاده از اسم مجید و محسن برای گربه و سگ!!

جریانی راه افتاده که اسم گربه و سگ و حیوونای اهلی و وحشی‌شون رو به نام مجید و محسن و … صدا می‌زنن و فیلمش رو برای هم منتشر می‌کنن.

همیشه اول این داستانا، یه سری آدم باهوش قرار دارن که از لشکر کم‌توجه و پیرو که بعداً به اونا می‌پیوندن، سوءاستفاده می‌کنن.

بیاییم یه بار به این فکر کنیم که چرا تا حالا هیچ جوکی به اسم کوروش و داریوش و کیکاووس و اردشیر و سهراب و… ساخته نشده؟! چرا تو همه‌ی جوک‌ها غضنفر و مجید و جعفر و تقی و نقی رو می‌بینیم؟!

آیا همه‌ی این‌ها اتفاقی بوده؟!

چرا تو این جریانی که اشاره کردیم، اسم گربه‌شون رو شاهرخ صدا نمی‌کنن؟ چرا می‌گن مجید؟

باید یه کم باهوش‌تر بود و دست‌های پشت پرده رو دید…

این عکس رو ببینید؛ توضیحات رو از چند کانال تلگرامی جمع کرده:

چرا از اسم های مذهبی برای صدا زدن حیوانات استفاده می شود؟وقتی این کار چند سال انجام بشه؛ بعدها هر کی بگه قرآن مجید، بقیه می‌خندن و یاد گربه می‌افتن. واقعاً به فکر باشیم و به این راحتی فریب نخوریم.

مجید: از اسماءالله و استفاده شده برای قرآن

محسن: فرزند حضرت زهرا (س)

جعفر: چشمه جوشنده (نام امام ششم)

اصغر: طفل شیرخواره امام حسین (ع)

غضنفر: لقب امام علی (ع)

نقی و تقی: اسم امام نهم و دهم

حالا جالب اینه که بعضیا نمی‌خوان این ماجرا رو قبول کنن و جلوش مقاومت می‌کنن. یا حتی سعی می‌کنن ذهن‌ها رو به سمت دیگه‌ای ببرن؛ مثلاً:

اظهار فضل فامیل دور و استفاده از مجید و محسن برای نامگذاری حیواناتاین‌که مؤسسات مالی غیرمجاز از اسامی اسلامی استفاده می‌کنن بعضاً درسته؛ ولی این کجا و آن کجا؟!

اونا اسم اسلامی می‌ذارن؛ چون می‌دونن مردم به مذهب اهمیت می‌دن و از این طریق قصد دارن اعتماد مردم رو به خودشون جلب کنن. (درست یا غلط)

اما کسی که اسم گربه‌ش یا جوک‌ها رو اسامی اسلامی می‌ذاره؛ می‌خواد اعتماد مردم رو -به صورت نرم و غیرمحسوس- به مذهب از بین ببره.

اونا که ضد مذهبن؛ تکلیفشون معلومه؛ ماها باید حواسمون باشه لشکر نون‌بر اونا نشیم و ازمون سوء استفاده نکنن…

برچسب‌ها: کلیپ های محسن و مجید، جوک‌هایی با اسامی عربی و اسلامی، لطیفه به نام اسامی ائمه، تمسخر اسامی قرآنی، چالش مجید و محسن، جریان مجید و گربه، محسن بن زهرا، قرآن مجید، سمبل خنگی، سمبل زن بارگی، نماد بی کلاسی و حماقت، صدا زدن حیوان با نام‌های اسلامی و قرآنی، تمسخر اسامی اهل بیت، مسخره کردن اسم و لقب اماما شیعه، نام شاهان و ستمگران تاریخ، محمد محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین نام در جهان، صدا زدن گربه و سگ با نام پادشاهان ایرانی، پروژه تمسخر مذهب و دین در شبکه‌های اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 8 =