دسته‌ها
سیاسی

اگه ایران به سوریه و عراق کمک نمی‌کرد… (عکس جالب)

عکس داعش در آیفون تصویری خانه ایرانی ها

اگه ایران تو جنگ با داعش، کنار سوریه و عراق قرار نمی‌گرفت و کمک نمی‌کرد، شاید الآن اینا مهمونای نوروزی‌مون بودن؟!؟!

بعضیا فقط می‌تونن تا نوک بینی‌شون رو ببینن و قادر نیستن تشخیص بدن گاهی وقتا برای جلوگیری از سیل، باید رفت بیرون شهر و اون‌جا آبگیر درست کرد تا خود شهر آسیب نبینه. هی می‌گن چرا رفتید بیرون شهر چیز درست کردید و پول خرج کردید از جیب مردم؟! بیرون شهر چه ربطی به این‌جا داره؟! نه این‌ور شهر، نه اون‌ور شهر؛ جانم فدای خود شهر!! آدم عاقل اون نیس که بذاره سیل بیاد تو، شهر رو خراب کنه؛ بعد تازه به فکر چاره بیفته!!

داعش اگه بیاد تو ایران نه امام خمینی رو می‌شناسه، نه شاه؛ نه حافظ رو می‌شناسه و نه کوروش کبیر؛ نه پارس رو می‌شناسه و نه فارس… داعش، کلّ ایرانیا رو رافضی یا مجوس می‌دونه و ریختن خون همه‌ی ایرانیا رو حلال می‌دونه. این دیگه اسرائیل و آمریکا نیس که بشه گفت دعوای جمهوری اسلامی با غربه، دعوای داعش و ایرانی، ایمانی است!!

پ.ن: بعضی وقتا چیزایی می‌شنوم که خیلی حیرت می‌کنم. مثلاً یکی می‌گفت بشار و داعش با هم نمی‌جنگن؛ اینا اصلاً کاری به هم ندارن. هر دوی اینا دارن با مخالفای حکومت بشار می‌جنگن!! آخه کدوم آدم نادونی حاضر می‌شه تو کشور خودش جنگ و ناامنی راه بندازه؟! یا یکی می‌گفت بشار اسد، این جنگا رو راه انداخت که قدرت خودش رو تو منطقه نشون بده!! بهش گفتم یعنی به یه سری وحشی اذن دخول داد که بیان مردمش رو سر ببُرن، کشورش رو با خاک یکسان کنن، بعد کلّی هزینه کنه ۷-۸ سال طول بکشه اینا رو بیرون کنه؛ تا بگه من قدرت دارم؟!

همیشه از این پیچوندن‌ وقایع و تحلیل‌های جالب! تو تاریخ اتفاق افتاده. تو جنگ ایران و عراق، صدام کاغذ می‌ریخت رو سر مردم که کشور ما سرزمین امام علیه و خودتون رو بدبخت نکنید و به ما حمله کنید دنیا و آخرتتون به فنا می‌ره! چند وقت پیش یکی رو دیدم می‌گفت ایران به عراق حمله کرد و این ایران بود که جنگ رو شروع کرد!!! انقدر از این تحلیل‌های پیچکی شنیدم که اصلاً تعجب نمی‌کنم اگه فردا یکی بگه تو فلان سایت خوندم ترامپ برادر احمدی نژاده و مادرشون یه بورکینافاسویی بوده!!

متن کاغذهایی که بعثی ها روی سرمان می ریختند چه بود؟
نمونه‌ی برگه هایی که هواپیماهای صدام رو سر مردم ما می‌ریختن…

اصلاً چرا انقدر بشّار بشّار می‌کنن؟! مگه کسایی که از ایران می‌رن، برای دفاع از بشار اسد می‌رن؟! یا اصلاً مگه جنگ با تکفیری‌ها فقط تو سوریه‌س؟! عراق که دیگه ربطی به بشار نداره!

اصلاً فهم این سخت نیست که دشمن اصلی داعش، ایرانه. این‌که اول میاد تو سوریه و بعد می‌ره سمت عراق؛ خیلی واضحه که هدف، حمله به ایرانه. اگه درگیری‌ها و مقاومت‌ها تو عراق و سوریه انجام نمی‌شد، واقعاً الآن تو ایران با داعش رودررو بودیم.

جایی گفتم بعضیا جوری از اعزام نیرو حرف می‌زنن که انگار شیپور جنگ زده شده و به زور سرباز می‌برن سوریه و عراق. اینا که می‌رن با عشق و علاقه و به خاطر اعتقادشون می‌رن. بعد گفت «چرا نمی‌گی که برای ۳ ماه حضور تو سوریه ۱۰۰ میلیون می‌دن با حقوق مادام العمر!» گفتم «من حتماً منتظر می‌مونم تا مدرک این حرفت رو بیاری! اصلاً پول خوبیه چرا امتحانش نمی‌کنی؟! برای ۳ ماه واقعاً می‌صرفه!»

هنوز منتظرم تا مدرک حرفش رو ارائه کنه! اگه به حرف باشه منم می‌تونم بگم کسایی که از این حرفا می‌زنن ماهی ۱۰ میلیون از خارج گرفتن که بیان تشویش اذهان کنن! کی به کیه؟!

تو مطلب «خنجر از پشت می‌زند میهن» یه کم در مورد این زخم زبونا حرف زدم.

برچسب‌ها: علت کمک کردن ایران به سوریه، چرا ایران به جنگ داعش کمک می‌کند، دلیل اعزام نیرو به عراق و سوریه، شهدای مدافع حرم چرا شهید شدند، دلیل حمله ایران به داعش، چرا سپاه به عراق کمک می کنه، ریختن کاغذ از طرف هواپیماهای صدام در جنگ ایران و عراق، تحلیل های عجیب در مورد جنگ سوریه و عراق با داعش و تکفیری ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =