دسته‌ها
سینما تی وی

انتخاب از روی توصیه یا رأی به شایستگی؟!

چند وقت پیش یه کلیپ درست کردم از شیوه‌ی انتخاب کردن و رأی دادن مردم؛ متأسفانه باز هم این ماجرا اتفاق افتاد و مردم با یه انتخاب اشتباه، عدالت رو زیر سؤال بردن.

چند شب پیش تو برنامه‌ی «خندوانه» و مسابقه‌ی «خنداننده شو» یه اتفاق تأسف برانگیز افتاد. از گروه حسن معجونی و شقایق دهقان ۳ نفر به مرحله‌ی بعد رفتن؛ اما دو نفر از دو گروه اشکان خطیبی و رامبد جوان دوباره با هم مسابقه دادن. این بار حضّار سالن می‌بایست انتخاب می‌کردن که کی می‌تونه بره مرحله‌ی بعد.

اجرای دو نفر گروه خطیبی خیلی بهتر از گروه رامبد بود، خود جوان هم این رو می‌دونست؛ اما رامبد به تماشاچیای حاضر تو برنامه گفت: چون از گروه معجونی و دهقان ۳ نفر انتخاب شدن، بیایید یه جوری رأی بدید که از گروه من و اشکان هم ۳ نفر انتخاب بشه!

اتفاقاً مردم هم به حرفش گوش دادن و یه نفر از گروه رامبد و یه نفر از گروه اشکان رو انتخاب کردن؛ در صورتی که عادلانه‌ش این بود که باید هر دو نفر، از گروه خطیبی انتخاب می‌شد.

بابک رفاهی موقع خداحافظی به وضوح گفت که حقش خورده شده و حتی رامبد هم گفت رأی من بابک بود؛ اما گفتم که این‌طوری تقسیم بندی بشه بهتره!!

یعنی چی؟! مگه نباید هر کی شایسته‌تره رأی بیاره؟! این یه ظلم واقعی و بی‌عدالتی محضه. مث همیشه مشکل اصلی رو از مردم می‌دونم؛ شاید رامبد به خاطر تعصب به گروهش این حرف رو زده؛ ولی مردم چرا باید به حرفش گوش بدن؟! مگه از خودشون قدرت تصمیم گیری ندارن که حتماً همیشه یکی باید بهشون توصیه کنه تا دست به انتخاب بزنن؟!

واکنش بابک رفاهی و اشکان خطیبی به حق‌خوری در برنامه خندوانه

برچسب‌ها: بی عدالتی در انتخاب خنداننده شو، انتقاد به نحوه رأی دادن مردم، انتخاب احساسی، انتخابات عقلانی، رأی دادن به شایستگی افراد، حق کشی در خندوانه، ماجرای بابک رفاهی در خندوانه، اعتراض اشکان خطیبی به حق‌خوری رامبد جوان، خوردن حق بهداد سلیمی، انتخاب اشتباه و بر اساس توصیه دیگران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دوازده =