دسته‌ها
سیاسی مذهبی

خنجر از پشت می‌زند میهن!!

زخم و کنایه زدن به خانواده های مدافعان حرم

ایستادی به جنگ اهریمن… خنجر از پشت می‌زند میهن!!

واقعاً ملّت حماسه‌سازی داریم؛ ملّتی که برای هر اتفاقی بلدن حاشیه‌ درست کنن. یه نفر جونش رو می‌ذاره کف دستش؛ خونه و زندگیش رو ول می‌کنه، دختر بچه‌ی کوچیکش، زن جوون و تازه عروسش، پدر و مادر بیمار و فرتوتش رو می‌سپره دست خدا و می‌ره یه کشور غریب که از اعتقاداتش و کشورش و مردم کشورش دفاع کنه؛ اون‌وقت این مردم به جای این‌که دست خودش و خونواده‌ش رو ببوسن؛ زخم زبون بارونشون می‌کنن!

واقعاً خدایا این چه حکمت است؟!

فکر کنین یه تازه عروس که فقط ۷-۸ ماهه با مردش رفته زیر یه سقف، حالا شده همسر شهید و چیزی که از زبون بقیه می‌شنوه اینه که: «چقدر بهتون دادن؟ واقعاً ارزشش رو داشت؟ آره بابا من شنیدم به هر کدوم یه میلیارد دادن؛ اگه منم بودم می‌رفتم، آدم که حتماً نمی‌دونه کشته می‌شه، تا دم آخر همه به زندگی امید دارن؛ سربازای پوتین؛ اجیرشده‌های حکومت؛ اتفاقاً چه بهتر، هر چقدر از این جماعت کمتر بشه بهتر…» لا اله الّا الله. شما اگه بودین چه حالی بهتون دست می‌داد؟!

به نظرم اصلاً این حرفا به ما مربوط نیست؛ ما که نمی‌تونیم دفاعی از این کشور بکنیم؛ بزدل‌تر از این حرفا هم هستیم که جون خودمون رو برای این کشور به خطر بندازیم؛ پس همون بهتر که بشینیم کنار و تخمه بشکنیم و قسمت ۲۶۷ سریال ماهواره رو نگاه کنیم!!

ترجیح می‌دم حال خرابم رو با جملات دکتر شریعتی تسکین بدم. (البته جملات واقعی نه از این شر و ورهایی که به دروغ به شریعتی نسبت می‌دن.)

سخنرانی دکتر شریعتی درباره‌ی مقام شهید:

«خواهران ، برادران!
اکنون شهیدان مُرده‌اند و ما مُردگان زنده‌ایم! شهیدان سخنشان را گفتند و ما کرها مخاطبشان هستیم. آنها که گستاخی آن‌ را داشتند که ـ وقتی نمی‌توانستند زنده بمانندـ مرگ را انتخاب کنند؛ رفتند و ما بی‌شرمان ماندیم، صدها سال است که مانده‌ایم. و جا دارد که دنیا بر ما بخندد که ما ـ مظاهر ذلّت و زبونی ـ بر حسین(ع) و زینب(س) ـمظاهر حیات و عزت ـ می‌گرییم، و این یک ستم دیگر تاریخ است که ما زبونان، عزادار و سوگوار آن عزیزان باشیم.

ما مسئول این هستیم که با این میراث عزیز شهدا و مجاهدانمان و امامان و راهبرانمان و ایمانمان و کتابمان، امتی نمونه بسازیم تا برای مردم جهان شاهد باشیم و شهید باشیم و پیامبر(ص) برای ما نمونه و شهید باشد. رسالتی به این سنگینی، رسالت حیات و زندگی و حرکت بخشیدن به بشریت، بر عهده‌ی مایی است که زندگی روزمره‌مان را عاجزیم! خدایا! این چه حکمت است؟ …»

 

برچسب‌ها: نظر دکتر شریعتی درباره مقام شهید، مسئولیت بازماندگان شهدا از نظر دکتر شریعتی، مدافعان حرم، زخم زبان و کنایه به خانواده‌های شهدای مدافع حرم، پوستر زیبا درباره مدافعان حرم، عکس شهید حسین همدانی، چرا باید در سوریه بجنگیم، ما را مدافعان حرم آفریده اند، سخن آیت الله خامنه‌ای درباره چرایی جنگ ایران در سوریه و عراق، نمک نشناسی و بی انصافی، شایعه پراکنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =