دسته‌ها
دانشجویی سیاسی

رابطه سرقت علمی و اعتماد به نفس کاذب!

ابلاغ مبارزه با سرقت علمی توسط حسن روحانی

دانشمند محترم «دکتر» حسن روحانی، کسی که بی‌سابقه‌ترین سرقت‌های علمی رو تو وسیع‌ترین شکلش از رساله‌ی دکتری تا کتاب و مقالاتش، انجام داده…

حالا «قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه‌ی آثار علمی» رو به وزارت علوم و وزارت بهداشت ابلاغ کرد!

پروردگارا! این اعتماد به نفس کاذب رو از مسئولین ما نگیر!

الهی «امید!»

نکته ۱:  اخبار و اطلاعات انواع #سرقت‌_علمی ارتکابی ایشون با سند و مدرک تو کانال تلگرامی زیر هست:
https://t.me/RouhaniThesis

نکته ۲: چند سال پیش علی مطهری نماینده محترم مجلس، به درستی و به جدیت پای مدرک تقلبی مرحوم علی کردان واستاد و خلاصه آخرش کردان، استیضاح و از وزارت کشور عزل شد.

طنز تاریخ اینه که اثبات شده آقای روحانی، ۱۴۰۰ کلمه سرقت بدون ارجاع از کتاب اصول فقه شهید مطهری (پدر علی مطهری) انجام داده؛ ولی آقای علی مطهری که برای مرحوم کردان اون همه جدیت به خرج داد، این‌جا روزه‌ی سکوت گرفته! با این‌که از کتاب پدر خودش کپی‌برداری شده! البته ایشون تو زمینه‌های دیگه هم این سابقه رو دارن. مثلاً زمانی که آقای احمدی‌نژاد رو برای سؤال نمایندگان به مجلس کشوندن، یکی از سؤالات علی مطهری این بود که چرا قانون حجاب و عفاف عملیاتی نشده؟ و حالا آقای مطهری به وضوح می‌بینه که از بدحجابی به کشف حجاب رسیدیم؛ اونم تو میتینگ‌های تبلیغاتی خود آقای روحانی؛ ولی دیگه خبری از سؤال از رئیس جمهور نیست!

این‌جاهاس که به شک می‌افتیم آدما به دنبال «حقیقت» هستن یا «سیاست»! یکی از دلایل اعتماد به نفس کاذب که تو بعضی مسئولین شکل گرفته، همینه که می‌دونن به خاطر «مصلحت»، «عدالت» قربانی می‌شه؛ پس بزن و در رو!

از دولت تدبیر و امید یاد گرفتیم که به امید زنده باشیم و همچنان امیدوار باشیم که یه آدم شفاف شیشه‌ای پیدا بشه و «مصلحت‌اندیشی»های ساختگی و قلّابی رو کنار بذاره و محکم پای تقلّب علمی در همه‌ی سطوحش بایسته.

اول مسئله‌ی #سرقت_علمی آقای روحانی به صورت رسمی رسیدگی بشه و بعد یه جنبش عدالت‌طلبانه، مدرک و پایان‌نامه‌ی همه‌ی مسئولین کشور بدون استثنا (اصولگرا و اصلاح‌طلب) رو بررسی کنه تا سارقا و دزدای علم و ادب این کشور، بدون هیچ رودرواستی رسوا بشن! خخخخ! زهی خیال باطل!

حقوقدانم آرزوست…

برچسب‌ها: سرقت علمی، کپی برداری بدون ارجاع، سؤال نمایندگان مجلس از محمود احمدی‌نژاد، مدرک تقلبی علی کردان، دستبرد فکری در پایان‌نامه‌های دانشجویی، پلاجیاریسم، پلاجیاریزم، بررسی سرقت علمی، سکوت علی مطهری در برابر سرقت علمی روحانی از کتاب استاد مطهری، سرقت علمی حسن روحانی از کتاب استاد مرتضی مطهری پدر علی مطهری، واکنش علی مطهری به سرقت علمی روحانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =