درباره‌ی من

about-meاسم: اسماعیل

فامیل: مرادی

اسم مستعار: خرمگس، شیخ پیر و جدیداً «ابوالخطایا»

سن: ۳۰ و چند سال! خیلی بهش فکر نمی کنم!

سواد: ندارم! ولی دو تا کاغذ پاره (مث قطعنامه‌ها) بهم دادن: لیسانس و فوقش لیسانس فلسفه و کلام اسلامی! یکیش تو اصفهان و اون یکی تو قم، خدا به داد سومیش برسه!

وضعیت تأهل: قاطی مرغا!

وضعیت تعهد: عضو سازمان غیرمتعهدها!

وضعیت تخصص: هیچی و همه چی! در واقع همه کاره و هیچ کاره! چند سالی دانشگاه پلکیدم، یکی دو سالی گیتار فلامنکو زدم، یکی دو سالی فیلمسازی خوندم، هفت هشت ده سالیه که تو اینترنت سایت بالا می‌آرم، تو دانشگاه نشریه زدم و توقیف شدم!،‌ چند وقتی آب حوض کشیدم! و…

نشریه و توقیف: آره، اواخر دهه‌ی هشتاد تو دانشگاه اصفهان یه نشریه‌ی دانشجویی داشتم به اسم «ایرانی» که از بس تند و تیز بود چندباری برام دردسر درست کرد. ضمناً به دلایلی نتونستم تو دانشگاه قم نشریه‌ای داشته باشم.

آیا آدم خوبی هستم؟ بله خوبی از خودتون نباشه، من آدم خوبیم! معرفت دارم!

سیگار؟ No thanks.

قهوه؟ with sugar!

نماز؟ آره.

نماز صبح؟ هر روز زنگ می‌ذارم ولی هر روز بیدار نمی‌شم!

مسواک؟ !!!

ماهواره؟ ندارم.

فیس بوک؟ ندارم.

اینستاگرام؟ ندارم.

توئیتر؟ دارم! مگه چیه؟!

ریش؟ ندارم.

تو نوشتن؟ راست دست.

تو فوتبال؟ چپ پا.

فکر و عقیده: فکرم تقریباً مذهبیه ولی عملم…

علائق سیاسی: جزو هیچ کدوم نیستم. به نظرم خیلی از اصلاح‌طلب‌ها اسهال‌طلب هستن و خیلی از اصول‌گراها یبوست‌گرا! نمی‌تونم دقیق بگم وسط وسطم؛ اما می‌تونم همین رو بگم که از هر دوشون فراری‌ام! البته نه به یه اندازه!

فعالیت در سال ۸۸: هیچ فعالیتی نکردم! از اون‌جایی که به هیچ کدوم از دو طرف ماجرا رأی ندادم (البته تو انتخابات شرکت کردم؛ اسنادش هم موجوده!) علاقه‌ای هم به دعواهاشون نداشتم. فکر روزای اولم هم این بود که چند وقت دیگه می‌گن اشتباه کردیم و ما منظورمون فلان چیز نبود و … از بس دور و برم دیدم که ملّت هی یه چیزی می‌پرونن، اما وقتی کار به جاهای باریک می‌کشه فوری پس می‌گیرن و طوری وانمود می‌کنن انگار از اول چنین حرفی نزدن!

انگیزه از بالا آوردن این سایت: انگیزَنِه معنیشو نَمی دونم، اون یکی رو بپرس!

برای چه هدفی این سایت رو زدی؟ اهداف پلید! راستش تو هر سایتی کامنت می‌ذاشتم (از بی‌بی‌سی فارسی تا رجانیوز!)، تو ۷۰ درصد مواقع نظر من منتشر نمی‌شد. از بس که واسه «خودم» فکر می‌کنم و هیچ همفکر دیگه‌ای ندارم! این شد که تصمیم گرفتم حالا که هیشکی برای نظرات من تره خورد نمی‌کنه، حداقل خودم واسه خودم خورد کنم! برای همین «مزخرف» رو راه انداختم تا بنگاه حرف و نظرپراکنی من بشه!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =